Sohbet

admin     05-01-21     Genel     Sohbet     88 Defa Okundu

Sohbetgulum.com uzun yıllardır web sohbet ve irc sohbet olarak çeşitli isimlerle kullanıcılarına ücretsiz seviyeli sohbet imkanı sunmuştur. Sohbet Gulum misafir kullanıcılarına keyifli sohbet imkanı sunarak kişilerin sanal arkadaşlık kurmalarınıda sağlamıştır. Sohbet gulum olarak veb sohbet hizmetleri ve irc sohbet ortamını tekrar aktif hale getirerek geçmişten bu yıla gelişen web sohbet mobil sohbet irc sohbet gibi chat sohbet odalarında seviyeli ve ücretsiz sohbet imkanı sunmaya devam edicekdir.

Sohbetgulum Sohbet Odaları Hangi İsimlerde ve Alanda Hizmet Vericekdir.

 Sohbetgulum Günümüz imkanları ve teknolojilerine göre kendini sürekli gelişime açık ve teknolojinin sohbet hizmetinde sunduğu tüm hizmetleri takip ederek kullanıcılarına sunmayı hedefliyor. web sohbet ve mobil sohbet hizmeti sağlayarak kullanıcılarını aynı çatı altında toplamayı hedeflemektedir ayrıca irc destekli sohbet ağı kullanmaktadır. Mirc sohbet uygulaması irc sohbet sunucularında kullanıldığı için SohbetMakalesi sitemizde kullanmaya devam etmektedir.  

Sohbetgulum Ayrıcalıklı Bir Sohbet Sitesimidir. ?

Evet ayrıcalıklı bir sohbet sitesidir, bu ayrıcalıklarından birisi seviyeli sohbet ortamı oluşturmak istemesi argo kelimeler cinsel sohbet odalarının olmadığı bayan ve erkeklerin hakaret içermeyen şekilde sohbet ederek keyifli eğlenceli vakit geçirmesini sağlamak birinci görevimiz olmaktadır. Sohbetgulum her yaştan kullanıcının güzel ve seviyeli sohbet edebileceği harika bir sohbet ortamı oluşturmaya çalışmaktadır küfür, argo, saygısız, cinsel sohbet, hakaret vs gibi hal ve hareketlerde olan kişi ve kişileri tekrar sohbet odalarına alınmayacak şekilde uzaklaştırılır.

sohbetgulum Sizlere geçmişten günümüze ve ileride teknolojinin getirmiş sistem ve uygulamaları sürekli takip edip hizmete hazırlayıp kullanıcılarına sunma çabasında olucakdır. Çeşitli sohbet hizmti veren siteler ve google da aranan kelimeler hakkında sizlere sayfamızda çeşitli makale aracılığıyla paylaşmakdayız, Sohbetgulum.Com Siz Okurlarına Keyifli Sohbetler diler.

Sohbetgulum.Com Kullanım Koşulları Hizmetleri ve Daha Fazlası

Sohbetgulum Chat Sohbet
Adımızdan da anlaşıldığı gibi tüm dünyadan Sohbetgulum ‘sohbet etmeyi sevenleri bir araya toplamış durumda olan sitemiz alanında öncü konumdadır. Esnek iç yapısı ve tamamen kullanıcı deneyimi odaklı web ekibiyle “Sanal alemin en seviyeli sohbet platformu!” sloganıyla yayın hayatına devam etmektedir. En popüler odalarımız arasında bulunan ve global olarak nitelendirdiğimiz #Sohbet odamızda kurallar çerçevesinde genel sohbete katılmanızı önermekteyiz. Günün yorgunluğunu atmak ve zekanızı, klavye hızınızı test etmek için oyun odalarımızı deneyebilirsiniz.

Yönetim Anlayışımız
İnsanların rahat bir şekilde ve güvenli bağlantı yoluyla gönüllerince sohbet edebilmesi, yeni arkadaşlıklar kurması ve hoş vakit geçirmesi adına herşeyi en ince detayına kadar düşünmekteyiz. Özel sohbetlerde uzaktan uzağa şifreleme tekniği kullanılır ve asla 3. şahıslarla diyalog geçmişiniz paylaşılmaz. Kural ihlali, yasa dışı faaliyetler yürütmek üzere kötü niyetli kişilerin girişimleri olduğu takdirde resmi kurum ve kuruluşlara bilgi aktarımı yapılmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti yasalarınca bilişim suçu sayılan tüm ihlaller sitemiz içerisinde yasaktır.

Sohbetgulum Mobil Sohbet
Gelişen dünyanın sembol ismi olan Sohbetgulum.net artık cebinizde! Tüm cihazlar için kullanıma sunmuş olduğumuz mobil giriş seçeneğimizi Android telefonlardan uygulama olarak kullanabilirsiniz. İOS alt yapısı olan (iPhone) cihazlar için alt yapı ve iyileştirme çalışmalarımız bittiğinde Apple Store üzerinden edinebilirsiniz. Uygulamalarımız için hiçbir satın alma işlemi olmaksızın, aynı web üzerinden bağlantı kurulduğu gibi nick (rumuz / takma isim) belirterek giriş yapabilirsiniz.

 

 

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (3 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?SohbetGulum.Com

Sohbet sitesi insanların gündelik yaşamlarındaki boş zamanlarını yeni insanlarla tanışarak, eğlenceli şekilde geçirmeleri için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2020 SohbetGulum.Com - Tüm hakları saklıdır.