KURTLAR VADİSİ YENİDEN BAŞLAYACAK MI?

admin     15-12-20     Genel, Sohbet Odaları     KURTLAR VADİSİ YENİDEN BAŞLAYACAK MI?     214 Defa Okundu

Kurtlar Vadisi yeniden başlayacak mı? 2020 Kurtlar Vadisi ne zaman başlayacak? Yeni sezon çekimleri…

2003 yılında Kurtlar Vadisi olarak ekranlara gelen, 2007 yılında Kurtlar Vadisi olarak yayın hayatına devam eden diziyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Türk televizyon tarihinin unutulmaz dizisi Kurtlar Vadisi’nin yeniden başlayacağı hatta senaryonun hazır olduğu ve yeni sezon çekimlerinin başlayacağı iddia edildi. Peki, Kurtlar Vadisi geri mi dönüyor? 2020 Kurtlar Vadisi ne zaman başlayacak? Yeni sezon çekimleri ne zaman başlayacak? Tüm bu soruların yanıtı araştırılırken ortaya atılan bir başka iddia ise, Kurtlar Vadisi Pusu gibi birçok dizide izlediğimiz Öner Ateş’in EDHO’nun oyuncu kadrosuna katıldığı… İzleyiciler şimdi Öner Ateş’in dizide canlandıracağı karakteri merak ediyor.

KURTLAR VADİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Sarıkaya paylaşımında, “Dostum Necatı̇ Şaşmaz ile 2022 yılında başlayacak Kurtlar Vadı̇sı̇’ni konuştuk” ifadelerini kullandı ve paylaşıma “Ama yıl konusunu espiri yaptım arkadaşlar.” şeklinde devam etti. Son günlerde yapılan iddiaya göre çekimlerin 2021 yılında başlayacağı, yeni sezonun 2022 yılında başlayacağı konuşuluyor. Yapımcı kuruluş tarafından resmi açıklama geldiğinde www.sohbetgulum.com yer alacak.

sohbetgulum Ailesi olarak severek izledimiz Kurtlar vadisi kaos la sevenlerine tekrar kavuşuyor.

Senaryo nın beli bölümü yazılmış olduğu ve trt kanalların biriyle veya günümüzün sanal platformu olan NETFLIX de yayınlanacak Eylül de ilk bölümün yayınlanacağı ve sohbetguluum ailesi olarak ziyaretçilerinize duyurmaktayız ………….!

ResimLink - Resim Yükle
ResimLink - Resim Yükle

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (12 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?SohbetGulum.Com

Sohbet sitesi insanların gündelik yaşamlarındaki boş zamanlarını yeni insanlarla tanışarak, eğlenceli şekilde geçirmeleri için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2020 SohbetGulum.Com - Tüm hakları saklıdır.