İBO SHOW sevenlerini ekrana bağladı

admin     27-05-21     Genel     İBO SHOW sevenlerini ekrana bağladı     41 Defa Okundu

İBO SHOW sevenlerini ekrana bağladı

Her kez bir yorum yapdı şarkı söyleyemez ve program sunamaz  imkansızları başaran ibrahim tatlıses gene bir imkansızı başardı İbo show ve gerek konuklarıyla gerek şarkılarıyla sevenlerinin özlemini gideren ibrahim tatlıses son olarak da bir sıngıl yapdı ve gelmesin adlı eserle gene bomba gibi düştü.

şarkı hem kendisine yakışan he de okuyusuyla parcaya bir deger katan ibrahim tatlıses ben bitti demeden bitmez kelamını tekrarladı.

hayatın içinden olan ve duygusal yapısıyla sevenlerınin içinde yani ailesinden bir fert gibi olan ünlü sanatçı dualarla imkansızları başardının da farkında olarak hayranlarına sonsuz şukranlarını da her programında dile getirip onlarla mutluluk gözyaşları dökmekde dir.

www.sohbetgulum.com ailesi olarak da sohbet chat ve radyoöuzda hem yayınlarımızda dj lerimizle birbiirinden güzel parçalarını çalmamıza vesile olan ibrahim tatlıses sonsız teşekkürler.

SohbetGulum yeni arkadaşlık Odalarına dilerseniz ister web arayuzumuzden giriş bölümünden dilersenizde mobil sohbet imkanı ile akıllı telefonlarınızdan , tabletlerinizden de kesintisiz bağlanabilirsiniz.Dileyen arakadaşlarımız ise sohbetgulum mircinida indirebilirler.Sizlere simdiden hoşsohbetler iyi eğlenceler dileriz.

Burda olmakdan ve bu hoş ortamı kurmakdan  dostlarımla daha ıyi bir GulumFm

oluşdurmakdan gayet mutlu ve gururluyuz,siz değerli ziyaretcilerimizle bir birinden farkılı yerlerde olmamıza dahil sanki evimize gelmiz bir misafir gibi sevgi saygı gormek dir amacımız şimdiden teşekkürler canlar.

Günümüzün en popüler sitelerinden biri olan sohbetgulum.com sizler için bedava chatleşme sohbet etme ve oyun kanalarıyla hoş vakit geçirirken radyosuyla da ve birbirinden değerli Dj leriyle güzel vakit ğecirmenize reel ortamın stresinden az da olsa uzaklaşmaya vesile olmakda dir

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?SohbetGulum.Com

Sohbet sitesi insanların gündelik yaşamlarındaki boş zamanlarını yeni insanlarla tanışarak, eğlenceli şekilde geçirmeleri için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2020 SohbetGulum.Com - Tüm hakları saklıdır.