Geveze

admin     17-01-21     Genel     Geveze     192 Defa Okundu

Halk dilinden odaklanarak cıkdımız bu yolda tüm insanlara hoş bir ortam sağlamakdayız

gerçi sohbetgulum olarak geveze adı altında dostluğu kardeşliği ve güveni aşılıyan bir ortamdayız bizler kimiz bizler hayatın içinde sıkıntılarımızı bir kenara atıp bu güzel ortamda chat ve geveze sohbet derdimizi makara ederek,radyo ve dj lerimizle sizlerleyiz

En güzel istek şarkılarıyla ve bu işte uzman yetkili kadrosuyla sizlere daha çok nasıl hizmet ederiz diye düşünüp en iyisini sunmak için gecemizi gündüzümüze katmakdayız

gevezesohbet chatsohbet,sohbetgulum,gulumsohbet tek adresi olmanın mutlulugu içindeyiz.

www.sohbetgulum.com

Biz bir aileyiz hadi siz de gelin keyifli sohbete ve radyo muzla dj lerimizle isteklerinizle coşmaya ne dersiniz

https://www.sohbetgulum.com/www.sohbetgulum.net

Adımızdan da anlaşıldığı gibi tüm dünyadan geveze’leri bir araya toplamış durumda olan sitemiz alanında öncü konumdadır. Esnek iç yapısı ve tamamen kullanıcı deneyimi odaklı web ekibiyle “Sanal alemin en Geveze sohbet platformu!” sloganıyla yayın hayatına devam etmektedir. En popüler odalarımız arasında bulunan ve global olarak nitelendirdiğimiz #Geveze odamızda kurallar çerçevesinde genel sohbete katılmanızı önermekteyiz. Günün yorgunluğunu atmak ve zekanızı, klavye hızınızı test etmek için oyun odalarımızı deneyebilirsiniz.

Yönetim Anlayışımız

İnsanların rahat bir şekilde ve güvenli bağlantı yoluyla gönüllerince sohbet edebilmesi, yeni arkadaşlıklar kurması ve hoş vakit geçirmesi adına herşeyi en ince detayına kadar düşünmekteyiz. Özel sohbetlerde uzaktan uzağa şifreleme tekniği kullanılır ve asla 3. şahıslarla diyalog geçmişiniz paylaşılmaz. Kural ihlali, yasa dışı faaliyetler yürütmek üzere kötü niyetli kişilerin girişimleri olduğu takdirde resmi kurum ve kuruluşlara bilgi aktarımı yapılmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti yasalarınca bilişim suçu sayılan tüm ihlaller sitemiz içerisinde yasaktır.

Geveze Mobil Sohbet

Gelişen dünyanın sembol ismi olan geveze.org artık cebinizde! Tüm cihazlar için kullanıma sunmuş olduğumuz mobil giriş seçeneğimizi Android telefonlardan uygulama olarak kullanabilirsiniz. İOS alt yapısı olan (iPhone) cihazlar için alt yapı ve iyileştirme çalışmalarımız bittiğinde Apple Store üzerinden edinebilirsiniz. Uygulamalarımız için hiçbir satın alma işlemi olmaksızın, aynı web üzerinden bağlantı kurulduğu gibi nick (rumuz / takma isim) belirterek giriş yapabilirsiniz.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (14 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?SohbetGulum.Com

Sohbet sitesi insanların gündelik yaşamlarındaki boş zamanlarını yeni insanlarla tanışarak, eğlenceli şekilde geçirmeleri için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2020 SohbetGulum.Com - Tüm hakları saklıdır.